top of page

Our IT Services and Consulting Services

Efficient IT Management and Information Technology Consulting

​​

The companies no longer need the IT team to conduct their computing activities  and are very close to remote access and management.

We continuously research, develop and develop the most accurate, economical, practical and simple solutions for the developing computing needs of our corporate customers. The changing time changes all of our computing needs and we help you keep up with these changes.

Cloud Structure and Backup

Günümüzde verilerin artık bulut teknolojisi ile saklanması ve yedeklenmesi kaçınılmaz bir fırsat haline dönüştü. Şirketlerin çok önemli olan bilgilerinin yedeklenmesi ve her zaman her koşulda tekrar kullanıma sunulması işi gerçekten büyük bir önem taşımaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması için en iyi bulut çözümlerine ilişkin çözümler danışmanlığımız ile kurumsal firmalar sunulmaktadır. 

Security and Data Security

Internet ve Network güvenliği günümüzün en önemli ve problemli konularından birisidir. Günümüzde veri güvenliğini sağlamak için mutlaka UTM güvenlik duvarı çözümleri kullanılması olmazsa olmaz bir unsur haline gelmiştir. Şirketiniz ile ilgili tüm veri güvenliğinin sağlanması bizim uzmanlık alanımızdır. Tüm verilerin virüslere ve saldırılara korunmasına ilişkin çözümler uzman ekibimiz ve profesyonel kadromuz ile hizmetinize sunulmaktadır.

Mobility and Access from anywhere

Firmamız Şirketinizin tüm bilgi işlem ihtiyaçlarını anlık olarak çözebilmek ve tüm problemlerinizi giderebilmek için 7/24 esasına göre mobil ve her yerden erişim yapabilmektedir.

Ayrıca firmanızın sahada bulnan veya sabit çalışan personelinin de  şirketinizdeki bilgi işlem kaynaklarına her zaman her yerden mobil ve güvenli olarak olarak erişimini sağlamaktayız.

Hardware Products Supply

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü donanımsal ürünlerin tedariği, kurulumu ve servisi konusunda hizmet vermekteyiz.

Başlıca çalıştığımız iş ortaklarımız şu şekildedir;

Dell, Asus, IBM, Lenovo, HP, Dente, Cisco, Fortinet, 

Software Support and Consultancy

Firmamız Microsoft Windows işletim sistemleri, Server işletim sistemleri, SQL Server yazılımları, Logo Business Solutions yazılım hizmetlerivermektedir.

Ayrıca Müşterilerimizin diğer yazılım ihtiyaçları konusunda da SQL tabanlı özel yalımlar ve çözümlerde üretmekteyiz.

Firmamız yine üçüncü parti Logo Dikey çözümlarininde satışını ve desteğini vermektedir.

Network and Network Infrastructure Works

Tüm Network ve Altyapı projeleri ile ilgili keşif, projelendirme, tekliflendirme ve fiyatlandırma işlemlerini yapmaktayız,

Ayrıca Bakır ve Fiber sonlandırma konusunda her türlü malzeme temini ve işcilik hizmetlerini de vermekteyiz.

Network Aktif ve Pasif cihazların Kurulum, Konfigürasyon ve Servis işlemlerinide uzman kadromuz ile yerine getirmekteyiz.

bottom of page