top of page

Hakkımızda

Time Teknoloji A.Ş. 2005 yılı ekim  ayında istanbul anadolu yakası kadıköy ilçesi kozyatağı mahallesinde kurulmuş olup çalışmalarına şu anda da aynı lokasyonda devam etmektedir.

İlk kurulduğu yıllarda firmamız kobi ve kobi üstü kurumsal firmalara bilgi güvenliği, yazılım danışmanlığı, IT bilgi teknolojileri danışmanlığı ve tüm bilgi işlem ihtiyaçları için donanım ve yazılım sağlayıcılığı yaparak başlamıştır.

Aradan geçen yaklaşık 18 yıllık süre içerisinde müşteri portföyünü genişleterek daha çok ağırlıklı olarak bilgisayar sayısı 50 kullanıcı veya daha altında kullanıcıya sahip kobi ve kobi üstü kurumsal yabancı müşterilere destek, hizmet ve tedarik konusunda kendini geliştirmiştir.

Firmamızın vermekte olduğu hizmetler ağırlıklı olarak sırası ile telefon desteği, uzaktan bağlantı ile destek ve yerinde destek olarak devam etmektedir.

Söz konusu destek hizmetlerimizi saat bazlı çağrı üzerine destek olarak ve aylık bakım anlaşmalı olarak müşterilerimize sağlamaktayız.

Ayrıca dünyada tanınmış tüm bilgi teknolojileri markalarının yazılım ve donanım tedariğini yetkili distribütörler aracılığı ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Uzman ekibimiz ve kadromuz ile tüm kobi ve kobi üstü kurumsal firmaların tüm IT bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamak temel ilkemizdir.

Metehan SAK

Time_Logo_3.JPG
bottom of page