top of page

Hizmetlerimiz

Verimli IT Yönetimi ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı

Artık şirketleri bilgi işlem faaliyetlerini yürütebilmeleri için bilgi işlem ekibine ihtiyacı yok ve uzaktan erişim ve yönetim ile çok yakınınızdayız.

Kurumsal mşterilerimizin gelişen bilgi işlem ihtiyaçları için sürekli olarak araştırma ve geliştirmeler yapıp en doğru, ekonomik, pratik ve basit çözümleri kendilerine danışmanlığımız ile sunuyoruz. Değişen zaman tüm bilgi işlem ihtiyaçlarımızı değiştiriyor ve bizler sizin bu değişimlere ayak uydurmanıza yardımıcı oluyoruz.

Bulut Yapısı ve Yedekleme

Günümüzde verilerin artık bulut teknolojisi ile saklanması ve yedeklenmesi kaçınılmaz bir fırsat haline dönüştü. Şirketlerin çok önemli olan bilgilerinin yedeklenmesi ve her zaman her koşulda tekrar kullanıma sunulması işi gerçekten büyük bir önem taşımaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması için en iyi bulut çözümlerine ilişkin çözümler danışmanlığımız ile kurumsal firmalar sunulmaktadır. 

Güvenlik ve Veri Güvenliği

Internet ve Network güvenliği günümüzün en önemli ve problemli konularından birisidir. Günümüzde veri güvenliğini sağlamak için mutlaka UTM güvenlik duvarı çözümleri kullanılması olmazsa olmaz bir unsur haline gelmiştir. Şirketiniz ile ilgili tüm veri güvenliğinin sağlanması bizim uzmanlık alanımızdır. Tüm verilerin virüslere ve saldırılara korunmasına ilişkin çözümler uzman ekibimiz ve profesyonel kadromuz ile hizmetinize sunulmaktadır.

Mobilite ve Her Yerden Erişim

Firmamız Şirketinizin tüm bilgi işlem ihtiyaçlarını anlık olarak çözebilmek ve tüm problemlerinizi giderebilmek için 7/24 esasına göre mobil ve her yerden erişim yapabilmektedir.

Ayrıca firmanızın sahada bulnan veya sabit çalışan personelinin de  şirketinizdeki bilgi işlem kaynaklarına her zaman her yerden mobil ve güvenli olarak olarak erişimini sağlamaktayız.

Donanım Ürünleri Tedariği

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü donanımsal ürünlerin tedariği, kurulumu ve servisi konusunda hizmet vermekteyiz.

Başlıca çalıştığımız iş ortaklarımız şu şekildedir;

Dell, Asus, IBM, Lenovo, HP, Dente, Cisco, Fortinet, 

Yazılım Desteği ve Danışmanlığı

Firmamız Microsoft Windows işletim sistemleri, Server işletim sistemleri, SQL Server yazılımları, Logo Business Solutions yazılım hizmetlerivermektedir.

Ayrıca Müşterilerimizin diğer yazılım ihtiyaçları konusunda da SQL tabanlı özel yalımlar ve çözümlerde üretmekteyiz.

Firmamız yine üçüncü parti Logo Dikey çözümlarininde satışını ve desteğini vermektedir.

Network ve Ağ Altyapı Çalışmaları

Tüm Network ve Altyapı projeleri ile ilgili keşif, projelendirme, tekliflendirme ve fiyatlandırma işlemlerini yapmaktayız,

Ayrıca Bakır ve Fiber sonlandırma konusunda her türlü malzeme temini ve işcilik hizmetlerini de vermekteyiz.

Network Aktif ve Pasif cihazların Kurulum, Konfigürasyon ve Servis işlemlerinide uzman kadromuz ile yerine getirmekteyiz.

bottom of page